166,80 NOK brutto/h

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez języka Sarpsborg pakowanie wędlin

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 listopada 2016 17:00

Zatrudnimy 4 osoby bez znajomości języka do pracy w Norwegii przy pakowaniu wędlin. Ogłoszenie aktualne od zaraz z przetwórni mięsnej ze Sarpsborg. Pracodawca zapewnia na miejscu odpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Pakowacz wędliny
Miasto: Sarpsborg, Norwegia
Wynagrodzenie: 166,80 NOK brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie wędliny krojonej na tacki i foliowanie
  • ważenie i obsługa maszyny do krojenia

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość zasad ISO 22000 lub HAACCP
  • znajomość języka angielskiego komunikatywnie
  • efektywność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w zespole
  • brak nałogów
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii przez przynajmniej pół roku
  • zmotywowanie, zorganizowanie
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji spożywczej czy w gastronomii

Zapewniamy:

  • w cenie 4000 NOK organizujemy zamieszkanie dla jednej osoby, dla par jest to koszt 6000 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • opieka polskiego rezydenta na miejscu
  • pomoc w kwestiach formalnych
  • pracę za pośrednictwem agencji
  • dla najlepszych osób będzie możliwość zatrudnienia bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania poprzez poniższy formularz:
http://bit.do/rekrutacjanorwegia2016 z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2016″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-pakowanie-wedlin-bez-znajomosci-jezyka-w-sarpsborg-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 94581d4b6de29a4

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez języka Sarpsborg pakowanie wędlin”

  1. Witam chciałbym podjąć pracę podaje nr telefonu 786995031