175 NOK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie z napojami bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 27 grudnia 2017 21:01

Oferujemy zatrudnienie w Oslo na magazynie hurtowni z napojami dla osób bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem do dyspozycji odpłatnie.

Stanowisko: Komisjoner

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie dużej hurtowni z napojami przy komisjonowaniu towaru
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień oraz przygotowywanie do wysyłki
  • pracownik obsługuje skaner oraz wózek paletowy
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego zatrudnienia w Norwegii
  • pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność oraz zdolność do pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie w cenie 4500 NOK
  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • legalną umowę o pracę
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • legalne warunki zatrudnienia i wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez poniższy formularz z oznaczeniem opcji: „Magazynier / Komisjoner Oslo”:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 9115a43908b0e342

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie z napojami bez języka Oslo”

  1. Witam…
    Formularz rekrutacyjny nie działa . Zgłaszam swą kandydaturę na w/w stanowisko .
    Proszę o kontakt e-mail gdzie wysłać CV.
    Z poważaniem

  2. Witam prosze o podanie aplikacj lub adresu by wyslac cv do pana

  3. Zainteresowana pracą wraz z mężem +48782303219 siwucha8750@gmail.com