171 NOK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie z żywnością dla par Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 04:39

Aktualna oferta pracy w Norwegii dotycząca zatrudnienia na magazynie hurtowni spożywczej. Ogłoszenie z Bergen aktualne od zaraz dla par z językiem angielskim.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia
Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godzinę
Start: od zaraz

Zadania:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pomoc w zadaniach codziennych, np: rozładunek i załadunek, prace porządkowe, rozkładanie towarów na regały
  • obowiązkiem będzie aktualizowanie stanów magazynowych
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie również kompletowaniem zamówień i przygotowywaniem ich do wysyłki
  • inne zadania zlecone przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zdolność do pracy w grupie
  • samodzielność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie w zadania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie legalnej, norweskiej umowy z ubezpieczeniem i dostępem do świadczeń socjalnych
  • pracę dla par
  • 40 godzin pracy na tydzień
  • pracę na magazynie z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi
  • atrakcyjne zarobki
  • stabilne warunki pracy
  • możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia
  • gruntowne szkolenie wdrażające i liczne szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres:

  • norwayworker@europe.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: mm/003/17

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-dla-par-na-magazynie-spozyczym-od-zaraz-bergen-2017/

ID ogłoszenia: 7685884dea73f068