155/h

Praca Norwegia od zaraz na produkcji czekolady bez języka Oslo 2018

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 15 stycznia 2018 00:53

Oferta zatrudnienia w fabryce z Oslo na produkcji czekolady dla chętnych bez znajomości języka. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz przy obsłudze maszyn, dbaniu o ciągłość produkcji i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz, start jeszcze w styczniu 2018

Liczba wakatów: 2

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 155 NOK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie przygotowywanie składników niezbędnych do dalszych procesów produkcyjnych, mycie, konserwacja oraz obsługa maszyn produkcyjnych i pakowanie

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • mile widziana znajomość języka norweskiego lub angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • motywacja
  • pracowitość
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych na życzenie pracodawcy

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie na 3 miesiące w cenie 4000 NOK od osoby miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy za pośrednictwem agencji pracy
  • po zakończeniu okresu próbnego pracodawca może przedłużyć umowę bezpośrednio z pracodawcą norweskim, wiąże się to również z samodzielnym zorganizowaniem sobie zakwaterowania
  • opieka koordynatora
  • pomoc przy otrzymaniu zwrotu nadpłaty podatku
  • terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem w nagłówku: produksjonsarbeider/001/18

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-oslo/

ID ogłoszenia: 415a5b221ab5afa

ilość wszystkich wyświetleń: 1735, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca Norwegia od zaraz na produkcji czekolady bez języka Oslo 2018”

  1. Wojciech Skowronek 96 na 16 stycznia 2018 @ 17:21

    Jestem zainteresowany mój
    574684651
    Proszę o kontakt