164,60 NOK brutto/h

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie warzyw bez języka 2018 Moss

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Moss
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 6 lutego 2017 01:10

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla 3 Polaków przy myciu,sortowaniu i pakowaniu owoców oraz warzyw. Zatrudnienie 2018 w Moss od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz
Miasto: Moss, Norwegia
Termin: od zaraz
Wakaty: 3
Stawka godzinowa: 164,60 NOK brutto

Obowiązki:

  • praca wykonywana będzie w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za mycie, sortowanie i pakowanie warzyw oraz owoców
  • pracownik przygotowuje produkty na zamówienie dla sklepów

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na okres 3 miesięcy
  • bezkonfliktowość
  • wydajność, rzetelność, sumienność
  • samodzielność
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę podpisanej z agencją pracy
  • na czas zatrudnienia zorganizowane jest zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • zaliczka możliwa jest do pobrania po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • dla pracowników najlepszych po wygaśnięciu umowy z agencją możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego pracodawcy

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

Koniecznie prosimy zaznaczyć formularz z zaznaczeniem: „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-owocow-i-warzyw-bez-znajomosci-jezyka-w-moss/

ID ogłoszenia: 18458973b03965bc

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie warzyw bez języka 2018 Moss”

  1. Witam zainteresowany bym był wraz z żoną podjęciem pracy przez Państwa agencję. Posiadamy duże doświadczenie w pracy na produkcji .

    Jesteśmy sumienni gotowi do pracy w pełnym wymiarze.

    Prosił bym o kontakt.

    mail : asdasnl@gmail.com