156 NOK brutto/h

Ogłoszenie pracy w Norwegii Oslo bez języka pakowanie słodyczy od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: 5 maja 2016 01:23

Od zaraz zatrudnimy pracowników z Polski do pracy w Norwegii na stanowisku pakowacza. Ogłoszenie z Oslo dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w zestawy prezentowe.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Start: od 9 maja

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 156 NOK na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • zadania produkcyjne polegające na pakowaniu słodyczy w zestawy prezentowe
  • cukierki należy zapakować do ozdobnych opakowań zgodnie z deklarowaną wagą
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • pakowanie
  • etykietowanie

Wymagania:

  • brak nałogów – osobom pijącym lub palącym dziękujemy
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na okres 6 tygodni

Oferujemy:

  • pracę od 9 maja na okres 6 tygodniu
  • w cenie 100 NOK za dobę pracownik może wykupić wyżywienie na miejscu
  • wsparcie w kwestiach formalnych
  • atrakcyjne zakwaterowanie, pracownik opłaca jedynie 50 NOK za dobę, resztę opłaca zatrudniający
  • dobre warunki zatrudnienia i możliwość szybkiego rozliczenia się i otrzymania nadpłaty z podatku

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV w języku angielskim na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/038/2016

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-przy-pakowaniu-slodyczy-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 77357252106222a8