28000 SEK/mc brutto

Ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka pakowanie kosmetyków od zaraz Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 14 października 2019 01:25

Oferta aktualnej pracy w Szwecji dla osób bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Od zaraz zatrudnienie w Sztokholmie przy pakowaniu kosmetyków pielęgnacyjnych.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 28000 SEK/mc brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca wykonywana manualnie
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie kosmetyków pielęgnacyjnych do opakowań kartonowych
  • pilnowanie czystości na stanowisku

Oczekiwania:

  • zręczność
  • dostępność od zaraz
  • znajomości języka angielskiego na poziome komunikatywnym
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • zaangażowanie, niezawodność, solidność
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę w młodym oraz zgranym zespole
  • przyjazną atmosferę
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie odpłatne, koszt to 3500 SEK za miejsce w pokoju 2 osobowym z dostępem do łazienki i kuchni
  • bardzo dobre zarobki
  • pracę na pół roku
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

  • pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 2019

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 8915da3645d67017

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka pakowanie kosmetyków od zaraz Sztokholm”

  1. PatrycjaKubiak27 na 14 października 2019 @ 19:13

    Witam,
    Jestem zainteresowana pracą w Sztokholmie na produkcji. Wysłałam do państwa już kilkukrotnie na wskazany wyżej w ogłoszeniu adres mailowy CV i LM. Od 1 listopada będę w Sztokholmie, bo jeszcze pracuję w Polsce do końca października, a więc miałabym czas dopełnić formalność i udać się do Gdyni na podpisanie umowy. Jestem bardzo zdeterminowana żeby tą pracę dostać. Odpowiedziałam na ostatnie ogłoszenie, jakim była praca dotycząca segregowania paczek, ale dzisiejszą ofertą też jestem zainteresowana. Proszę o odpowiedź. Moje CV i LM mają państwo na mailu. Spełniam wszystkie wymagania, biegle posługuje się językiem angielskim. Bardzo proszę o odzew. Dziękuję