134,80 SEK brutto/h

Ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka pakowanie mrożonek od zaraz Lund

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Lund
  • Opublikowany: 20 października 2016 03:59

Fabryka produktów mrożonych z Lund zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka do pakowania wyrobów. Oferta pracy w Szwecji zatrudni pakowacza mrożonek z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny
Stawka godzinowa: 134,80 SEK brutto na godzinę
Lokalizacja: Lund, Szwecja
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca wykonywana będzie na hali produkcyjnej, przy niskiej temperaturze – ok. 2 stopnie Celsjusza
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się wspieram prac produkcyjnych, np: pakowaniem, ważeniem, obsługą maszyn

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • szybkość we wdrażaniu się
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • otwartość, komunikatywność, zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie stanowiskowe oraz z zakresu BHP
  • pracę od zaraz w Szwecji
  • zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o pracę
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 3000 SEK miesięcznie
  • atrakcyjne zarobki
  • pierwsza umowa będzie podpisana poprzez agencję pracy, później możliwość podjęcia pracy u pracodawcy
  • uniform służbowy

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Od zaraz praca w Szwecji przy pakowaniu mrożonek, Lund 2016
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm

e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 9158078b0811773

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka pakowanie mrożonek od zaraz Lund”

  1. Dominika Kaliszczak na 13 listopada 2016 @ 20:22

    jestem zainteresowana wasza ofertą w chwili obecnej przebywam na terenie szwecji mogę podjąc prace od zaraz i zostawiam swój numer telefonu 076-432-79-68