135,20 SEK brutto/h

Ogłoszenie pracy w Szwecji bez języka pakowanie wędlin dla par od zaraz Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 02:38

Producent mięsny z Uppsali zatrudni od zaraz chętnych bez znajomości języka szwedzkiego do pakowania wędliny krojonej. Oferta pracy w Szwecji dla par z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pakowacz wędliny krojonej
Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja
Pensja: 135,20 SEK brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pakowanie i foliowanie wędliny krojonej
  • zadania polegać będą na układaniu plastrów wędlin zgodnie z deklarowaną wagą na tackach, ważenie i foliowanie
  • etykietowanie gotowych opakowań
  • stała kontrola jakości

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • świetna organizacja, odpowiedzialność i punktualność
  • możliwość pracy na zmiany
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • brak problemów ze zdrowiem
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • mile widziane aplikacje od par mobilnych

Zapewniamy:

  • zamieszkanie płatne 3500 SEK miesięcznie
  • odpowiednią odzież roboczą
  • środki ochorny osobistej
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Od zaraz, Szwecja praca pakowanie wędlin, Uppsala 2016
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 15658289b7d528ea