0

Olesno, praca w Polsce od zaraz na produkcji jako Specjalista ds. utrzymania ruchu – narzędziowiec

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub region: Olesno
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2017 00:30

Do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Polsce na stanowisku narzędziowca – specjalisty  ds.utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej z Olesna. Zatrudnienie dla osób z odpowiednim doświadczeniem zawodowym.

Opis stanowiska:

Obsługa narzędzi do produkcji (branża sanitarna)
Prewencyjne utrzymanie narzędzi i oprzyrządowania – wg rysunków technicznych
Obsługa maszyn produkcyjnych, m.in. tokarki, frezarki CNC, EDM (elektrodrążarka wgłębna),
Udział w optymalizacji zapasów narzędzi produkcyjnych
Współpraca z działem produkcji oraz innymi pracownikami
Utrzymanie ruchu na produkcji

Wymagania:

Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomość materiałów: stal, miedź, mosiądz
Znajomość narzędzi w dziedzinach:

Odlewanie: podstawy technologii odlewnia,
Obróbka: technologia wiertła, narzędzia zaciskowe w produkcji seryjnej,
Szlifiernio-polernia: chwytaki, palety

Znajomość różnych technik obróbczych
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu mechaniki
Znajomość oprogramowania: NX CAD, AutoCad, MasterCam, GibbsCAM

Firma oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość skorzystania z karnetu na basen, siłownię, aerobik, masaże, rehabilitację
Dofinansowanie do urlopu
Możliwość podnoszenia kwalifikacji – szkolenia i inne formy kształcenia

ID ogłoszenia: 31959a0384222bf2

ilość wszystkich wyświetleń: 611, dzisiaj: 2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: mkl
  • Zarejestrowany od: 6 lipca 2017

Inne przedmioty dodane przez mkl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez mkl »