9,63 euro/h brutto

Operator maszyn pakujących praca w Holandii bez języka Venlo od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: umowa długoterminowa
  • Opublikowany: 7 listopada 2014 01:03

Przetwórnia warzywno-owocowa z Venlo szuka od zaraz operatora maszyn pakujących. Oferta pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Operator maszyn
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: 9,63 euro/h brutto
Numer referencyjny: H/078

Zadania:
– obsługa maszyn pakujących
– ustawianie różnych trybów pakowania w zależności od rodzaju produkcji
– dbanie o prawidłowość przebiegu całego cyklu produkcyjnego
– zgłaszanie o błędach
– utrzymywanie czystości w miejscy pracy

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
– doświadczenie w przetwórni spożywczej na stanowisku operatora maszyn jest konieczne
– umiejętność obsługi maszyn flow pack
– możliwość pozostania za granica na dłuższy okres czasu
– osoby otwarte, potrafiące dojść do porozumienia
– obowiązkowość, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:
– zatrudnienie na dłuższy okres
– pracę na holenderskich warunkach
– oferujemy programy lojalnościowe
– dobry kontakt z przełożonym

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: https://praca.sherpaforce.pl/operator-linii-produkcyjnej-maszyna-pakujaca-h078.html#1

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-dla-operatora-maszyn-pakujacych-venlo-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 71545c063698623

2 komentarze na “Operator maszyn pakujących praca w Holandii bez języka Venlo od zaraz”

  1. marzena zietk na 10 listopada 2014 @ 21:40

    Witam
    Jestem zainteresowana panstwa oferta pracy i prosze o kontakt

    Pozdzrawiam

  2. Jestem zainteresowany Państwa ofertą – proszę o kontakt e-mailowy; Karol