Nie podano

Operator wózka widłowego czołowego Niemcy praca na magazynie od zaraz, Lipsk 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: Nie podano
  • Długość umowy: Nie podano
  • Opublikowany: 27 marca 2021 01:00

Z podstawową znajomością języka od zaraz na terenie Lipska dostępna oferta pracy w Niemczech na magazynie dla operatorów wózków widłowych przy rozładunku i załadunku towarów.

Opis Stanowiska:
– Obsługa wózka widłowego z czołowym fotelem (widły do 2,4 metrów długości)
– Rozładunek / załadunek
– Magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów
– Praca głównie w systemie dwuzmianowym + możliwość nadgodzin w soboty!
Wymagania:
– Uprawnienia na wózki widłowe
– Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1
– Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
– Gotowość do pracy zmianowej
Oferujemy:
– Dobrą stawkę godzinową: 12.5 euro brutto
– Tanie zakwaterowanie: 8 euro dziennie
– Atrakcyjne kilkuosobowe mieszkania w pobliżu miejsca pracy!
– Opiekę na miejscu (polskojęzyczny koordynator)
– Niemiecką umowę o pracę tymczasową
– Załatwienie wszystkich niezbędnych formalności do podjęcia pracy za granicą
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 340605de0856865f

ilość wszystkich wyświetleń: 334, dzisiaj: 1