9,61

Operator wózka widłowego Hamburg – praca w Niemczech na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg Harburg, Wilhelmsburg, Veddel
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 01:01
  • Wygasa: 4 dni, 23 godzin

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na terenie Hamburga jako operator wózka widłowego. Zatrudnienie na magazynie przy załadunku, rozładunku towarów.

Operator wózków widłowych

Dla naszych klientów w mieście Hamburg i okolicach poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator wózków widłowych (k/m) w zakresie żeglugii powietrznej w Wilhelmsburg

Obowiązki:

• Załadunek i rozładunek towaru
• Transport, sortowanie materiałów: makulatura (rolki) oraz plastik
• Doświadczenie w zakresie surowców obowiazkowo wymagane
• Doświadczenie jako operator wózka widłowego

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe
• Kondycja fizyczna i zdrowotna
• Niezawodność, punktualność, elastyczność
• Umiejetność pracy w zespole, wytrzymałość
• Gotowość wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu
• Niemiecki komunikatywny

Pozostałe:

• Zatrudnienie na pełen etat lub pół etatu
• Niemiecka umowa na czas nieokreślony
• Praca bez potrzeby przemieszczania sie w różne miejsca miasta.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie: 9,61 Euro brutto plus za pierwszy miesiąc 14 euro za każdy przepracowany dzień dla osób przyjeżdżających z Polski w ramach pokrycia noclegu.
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
• Wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
• Dodatek urlopowy i świąteczny
• Możliwość podwyżki
• Możliwość otrzymywania tygodniowych zaliczek
• Możliwość wybierania wolnego za wypracowane nadgodziny
• Możliwość bezpośredniego przejęcia przez klienta
• Rozpoczęcie pracy od zaraz

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Dane informacyjne:

Akzent Personaldienstleistungen GmbH
Monika Pieńkowska
Schauenburgerstraße 35
20095 Hamburg
Tel: 040-419192-70
Fax: 040-419192-75
E-Mail: monika.pienkowska@akzent-personal.de
www.akzent-personal.de
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: monika.pienkowska@akzent-personal.de
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 28583bea899a975

ilość wszystkich wyświetleń: 24, dzisiaj: 3

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Akzent Personaldienstleistung

Ostatnie przedmioty dodane przez Akzent Personaldienstleistung »