0

Operator wózka widłowego – Niemcy praca na magazynie, Neuenstadt am Kocher

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Neuenstadt am Kocher
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 stycznia 2018 01:04

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na magazynie z Neuenstadt am Kocher w charakterze operatora wózka widłowego. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem i komunikatywną znajomością języka.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268). Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka/ Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Niemcy

(Neuenstadt am Kocher)

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej i uznanej na niemieckim rynku firmie, będącej liderem w zakresie produkcji materiałów montażowych, mocujących, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz chemii technicznej.

Opis stanowiska:

Praca na magazynie, komisjonowanie towaru, kontrola dostaw, wydania towarów (około 80% czasu pracy),
Obsługa wózka widłowego (około 10-20% czasu pracy),
Praca na magazynie wysokiego składu do 11 metrów,
Praca na 2 zmiany: 6:15 – 15:00 oraz 9:00-18:00,
Magazyn obsługiwany jest bez skanera,
Towary przeważnie drobnicowe, jednak mogą zdarzać się wysyłki ważące 20-25kg.

Od Kandydatów oczekujemy:

Wcześniejsze doświadczenie na podobnych stanowiskach,
Gotowość do samodzielnej pracy na magazynie oraz na wózku widłowym,
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny!
Gotowość do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec!
Uprawnienia na wózki widłowe będą dużym atutem,
Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność oraz lojalność,
Mile widziane prawo jazdy kat.B a także własne auto.

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

Stawkę podstawową godzinową 9,85 lub 10,50 euro brutto a także atrakcyjną premię dzienną netto 15 lub 25 euro. Wysokość stawki zależy od doświadczenia i poziomu języka niemieckiego!
Zorganizowane zakwaterowanie,
Kontrakt beterminowy ,
Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach,
Terminowe przelewy, możliowość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy, już po 1 tygodniu pracy,
Wsparcie polskiego Koordynatora zarówno w Polsce, jak w Niemczech – pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.).

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj lub kontakt telefoniczny: + 48 690 604 052

(tylko kontakt w poniedziałek – piątek 9-17)

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. ”Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

ID ogłoszenia: 5195a55f58a1eeec

ilość wszystkich wyświetleń: 805, dzisiaj: 1