23 000

Operator wózków widłowych Czechy praca od zaraz bez języka, Bzenec

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Bzenec
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 06.08.2018
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2018 22:20

Do podjęcia od zaraz atrakcyjna propozycja pracy w Czechach na magazynie jako operator wózka widłowego. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie Bzenec.

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na stanowisku operator wózków widłowych w Czechach, dojazd we własnym zakresie (pracodawca zwraca koszty dojazdu).
Praca od 06.08.18.
Miejsce pracy: Bzenec
Obowiązki:
– obsługa wózka widłowego,
– wykonywanie innych zadań, jeśli będzie to konieczne.
Wymagania:
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– dojazd do Czech we własnym zakresie,
– certyfikat nie jest wymagany, ale stanowi dodatkowy atut.
Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie w Czechach,
– możliwość długoterminowej współpracy,
– umowę czeską,
– pomoc koordynatorów na miejscu,
– zwrot kosztów dojazdu do Czech,
– wynagrodzenie 112 CZK/h brutto,
– możliwość nadgodzin.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: info@workprofi.eu w tytule: Operator wózka widłowego – Czechy
Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

ID ogłoszenia: 3445b62c79c293ce

ilość wszystkich wyświetleń: 885, dzisiaj: 1