126 SEK/h brutto + zakwaterowanie

Örebro praca w Szwecji pakowanie warzyw bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Örebro
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 25 lipca 2016 01:24

Atrakcyjna oferta pracy w Szwecji od zaraz dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu warzyw. Zatrudnienie w Örebro dla Polaków. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie darmowe na czas trwania umowy.

Stanowisko: Pakowacz warzyw

Stawka godzinowa: 126 SEK brutto

Miasto: Örebro, Szwecja

Termin: od zaraz – start od 1 sierpnia 2016

Czas trwania umowy: minimum 3 miesiące

Obowiązki:

  • mycie, sortowanie i pakowanie warzyw do skrzynek
  • przygotowywanie zamówień na potrzeby sklepów wielkopowierzchniowych – układanie towaru na paletach

Wymagania:

  • dobre zorganizowanie
  • zręczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • energiczność, żwawość, szybkość
  • bezkonfliktowość
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość przyjechania swoim samochodem będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy od zaraz
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla pracowników najbardziej rzetelnych i sumiennych
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w sprawach formalnych

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

  • arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: pakowanie warzyw, Örebro 2016

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 7965794d5da9bc4c