do uzgodnienia

Oslo 2016 bez znajomości języka praca Norwegia produkcja kremu czekoladowego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 listopada 2015 05:41

Zatrudnienie od stycznia 2016 w fabryce z Oslo na produkcji kremu czekoladowego. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Rozpoczęcie pracy: od stycznia 2016

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne mające na celu wsparcie procesu wytwarzania kremu czekoladowego
  • szczegółowe zadania będą rozdzielane po szkoleniu wprowadzającym
  • pracownik może być od odpowiedzialny za np.: pakowanie, obsługę maszyn, dostarczenie półproduktów, kontrolę jakości, itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim, znajomość języka norweskiego nie jest konieczna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • gotowość do podjęcia pracy na okres 4 miesięcy
  • umiejętność szybkiego zaaklimatyzowania się i wdrożenia w obowiązki
  • zdolność do pracy zespołowej
  • szybkość, energiczność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie na 4 miesiące na norweskiej umowie
  • zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • praca bez pośredników
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie:

Aby odpowiednio zaaplikować prosimy zaznaczyć opcję: “Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-kremu-czekoladowego-bez-jezyka-oslo-2016/

ID ogłoszenia: 391564d42b84eb84

ilość wszystkich wyświetleń: 2775, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Oslo 2016 bez znajomości języka praca Norwegia produkcja kremu czekoladowego”

  1. karolina2409 na 19 listopada 2015 @ 22:35

    Witam.
    Jestem wraz z narzeczonym zainteresowana oferta pracy.
    Jestesmy gotowi do wyjazdu od stycznia.
    Tel kontaktowy: 502-225-152.
    Doświadczenie za granicą przy pakowaniu.
    Cechuje nas szybkość,odpowiedzialność, energiczność.
    Pozdrawiam.Karolina

  2. izabella1976 na 13 lutego 2016 @ 07:46

    Witam Serdecznie
    Jestem zainteresowana Panską ofertą pracy 536 111 760 Jakie kolwiek pytania w sprawie kwalifikacji zawodowej zapraszam do rozmowy telefonicznej

  3. Wiam .
    jestem wraz z mezem zainteresowani ofertom kontakt 663-929-512