153,80 NOK/h

Oslo dam pracę w Norwegii bez języka od zaraz na magazynie spożywcznym

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 8 lipca 2015 00:54

Norwegia praca na magazynie z artykułami spożywczymi. Zatrudnienie od zaraz przy zbieraniu zamówień i komisjonowaniu. Ogłoszenie bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Komisjoner

Termin: od zaraz

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 153,80 NOK na godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Praca na magazynie w dziale dostaw – rozładunku. Osoba zatrudnione będzie odpowiedzialna za rozkładanie towaru w odpowiednich miejscach na magazynie.
  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać zamówienia za pomocą skanera oraz wózka elektrycznego paletowego.

Oczekiwania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na magazynie
  • dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość brania udziału w szkoleniach pracowniczych
  • chęć rozwoju i podwyższania kwalifikacji
  • wysoka motywacja
  • duża uczciwość
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • pracę na 3 miesiące
  • brak problemów z pracą na zmianie nocnej lub w weekendy – płatne zgodnie z norweskim prawem pracy
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • dobre warunki pracy
  • wsparcie w dopełnieniu formalności

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą i spełniasz postawione oczekiwania to prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie:

www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=60888104

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-magazynie-spozywczym-bez-znajomosci-jezyka-oslo-od-zaraz-2015/

ID ogłoszenia: 86559c10529f975

6 Odpowiedzi na “Oslo dam pracę w Norwegii bez języka od zaraz na magazynie spożywcznym”

  1. Dawid Sobczuk na 8 lipca 2015 @ 12:09

    witam
    Pracowałem w supermarkecie lidl jako magazynier. mam 27 lat. mieszkam w Oslo. Jestem dyspozycyjny

  2. Praca w Norwegii na 8 lipca 2015 @ 17:10

    Podana strona z załącznikami nie działa. Jesteśmy wraz z moją dziewczyną zainteresowani pracą. Prosimy o kontakt.

  3. Paweł Osiński na 11 lipca 2015 @ 12:30

    witam posiadam doświadczenie w pracy na magazynach posiadam doświadczenie zawodowe

  4. Witam jestem zainteresowany praca od zaraz to jest mój nr telefonu 605821405, z góry dziękuje

  5. Witam, razem z moim przyjacielem,chcielibyśmy podjąć się tej pracy.Jesteśmy zdeterminowani i sumienni.Prosimy o kontakt,gdyż podana strona nie działa.

  6. dzien dobry , jestem zainteresowanie , szukam pracy jako , pakowacz i inne oferta dla mnie . moze byc miast sprzatanie chetnie ,sumienne , niepale , niepije , nikty , dbam, o czystosci , umietnosci , paraca , chetnie w oslo ,lub stavanger . wraz z zamieszkaniem , odpowiedzi , , posiadam zdrowia , ksiazeczka , sanepit ok , prosze odpowiedzi , czeka m janusz