173 brutto/h NOK

Oslo od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji opakowań

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 23 października 2016 20:58

Producent opakowań kartonowych z Oslo zatrudni od listopada osoby bez znajomości języka. Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji przy cięciu arkuszy, pakowaniu oraz kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Liczba miejsc do obsadzenia: 3
Rozpoczęcie: od listopada 2016
Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Obowiązki:

  • praca w zakładzie zajmującym się produkcją opakowań kartonowych dla firm – z logo
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za cięcie arkuszy, kontrolę produkcji, pakowanie i foliowanie produktu gotowego

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy
  • chęć podjęcia pracy w Norwegii
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • chęć rozwoju
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na produkcji lub posiadanie wykształcenia poligraficznego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wypłacane terminowo na konto walutowe
  • legalną umowę o pracę
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • początkowo umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • przez pierwsze 3 miesiące pracy zorganizowane jest zamieszkanie odpłatne w cenie 2500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z oznaczeniem: “Produkcja opakowań Oslo” poprzez poniższy formularz:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-opakowan-kartonowych-od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-w-oslo/

ID ogłoszenia: 376580bdeff9ac5b

ilość wszystkich wyświetleń: 1983, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Oslo od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji opakowań”

  1. Witam poszukuje pracy, mam 29lat jestem żonaty i poszukuje pracy a nie przygody.

  2. Jestem zaiteresowany
    Tel 0048726089359