do uzgodnienia

Oslo ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie owoców morza

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 25 lutego 2016 03:53

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla 4 Polaków dla przetwórni rybnej przy pakowaniu owoców morza na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Oslo do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz owoców morza

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Liczba wakatów: 4

Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:

  • ręczne pakowanie owoców morza do specjalnych pudełek
  • etykietowanie opakowań
  • praca przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • szybkość, energiczność, pracowitość
  • dobra znajomość języka norweskiego
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • możliwość pracy w zespole
  • bezkonfliktowość, otwartość
  • dobra znajomość zasad BHP i umiejętność pracy według nich
  • preferujemy zgłoszenia od osób z doświadczeniem produkcyjnym
  • elastyczność, możliwość pracy na zmiany

Zapewniamy:

  • pracę na bardzo dobrych warunkach
  • wysokie stawki godzinowe
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy
  • dodatkowe wynagrodzenie przy pracy na zmianie nocnej

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy przesyłać poprzez poniższy formularz:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-pakowanie-owocow-morza-na-produkcji-oslo/

ID ogłoszenia: 88756ccfcfd0523f

1 odpowiedź na “Oslo ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz pakowanie owoców morza”

  1. pawel1129 na 26 lutego 2016 @ 15:42

    witam
    jestem gotów do pracy mam 37lat mam norweskie ID mam norweskie referencje moj nr 91267842