3360 zł (20.000 Kč)

Ostrawa, Czechy praca bez znajomości języka od zaraz na produkcji przy montażu podzespołów samochodowych

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: okolice Ostrawy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 27.01.2020
  • Długość umowy: 1 rok
  • Opublikowany: 23 stycznia 2020 02:34

Bez znajomości języka możliwa od zaraz atrakcyjna praca w Czechach dla Polaków w fabryce z Ostrawy przy produkcji – montażu podzespołów samochodowych. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu bezpłatnie!

Znajomość języka obcego nie jest wymagana.
Gwarantowane 160 godzin w miesiącu.
Możliwość znacznej liczby nadgodzin.
Praca długoterminowa.
Praca w systemie klasycznym 8-godzinnym, 3-zmianowym, 5-dniowym tygodniu pracy.
Stawka ok. 3360 zł (20.000 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia).
Premie za wydajność pracy do 5.000, – Kč/miesiąc, dodatki systemowe.
Doświadczenie i znajomość języka czeskiego mile widziana.
Bezpłatne zakwaterowanie w niezłym standardzie, w tym możliwość zakwaterowania w prywatnych mieszkaniach wg uzgodnienia z pracodawcą.
Praca w dobrej atmosferze w nowoczesnym, czystym zakładzie. Przed podjęciem pracy bezpłatne badanie lekarskie oraz prosty test umiejętności manualnych.
Terminy wyjazdów do ustalenia.
okolice Ostrawy.

W Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy, to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko oferty sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:
Opis stanowiska:
montaż różnych podzespołów samochodowych, m.in. obsługa automatów spawalniczych do produkcji stelaży foteli samochodowych, montaż elementów zamków centralnych, silniczków wspomagających, itp.
praca na linii produkcyjnej, wymienne stanowiska pracy,
kontrola jakości za pomocą podstawowych narzędzi diagnostycznych,
pakowanie gotowych i sprawdzonych podzespołów.

Wymagania:
sprawność manualna,
dokładność w pracy,
mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub czeskiego,
gotowość do pracy przez dłuższy czas.

Oferujemy:
bezpłatny transport do/z pracy do miejsca zakwaterowania,
bezpłatne zakwaterowanie,
legalną pracę, zgodną z czeskim kodeksem pracy,
pierwszą umowę na okres 6 miesięcy, w tym 3 m-ce okres próbny
zorganizowanie zakwaterowania i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
ubezpieczenie oraz wszelkie świadczenia socjalne, rodzinne itp.,
opiekę koordynatorów,
stawka ok. 3360 zł (20.000 Kč) netto na miesiąc (już po odliczeniu podatku i ubezpieczenia), z dodatkami
dodatki za pracę w nocy,
premie za wydajność pracy do 5.000, – Kč/miesiąc, dodatki systemowe,
odzież roboczą,
pracę w klasycznym systemie 3-zmianowym, 8-godzinnym, 5-dniowym tygodniu pracy,
dużą liczbę nadgodzin,
w pierwszym dniu zatrudnienia pełnopłatne szkolenie przygotowujące do pracy.
dopłaty do obiadów w nowoczesnej stołówce zakładowej (odpłatność pracownika ok. 5 zł/obiad)

NIE PRZESYŁAJ SWOJEGO CV MAILEM, DBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOICH DANYCH. STOSUJEMY W PEŁNI PRZEPISY RODO, U NAS TWOJE DANE SĄ BEZPIECZNE.