8,50

Pakowacz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka przy załadunku, rozładunku paczek, Nauen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Nauen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2016 23:02

Firma z Nauen poszukuje kandydatów do fizycznej pracy w Niemczech przy rozładunku, załadunku oraz sortowaniu paczek kurierskich. Oferta bez znajomości języka niemieckiego.

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednej z naszych spółek poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Pakowacz
Miejsce pracy: Nauen – Niemcy

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
– sortowanie przesyłek
– załadunek i rozładunek paczek kurierskich

Wymagania:
– gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w nocy)
– zaświadczenie o niekaralności
– przestrzeganie zasad BHP
– umiejętność pracy w zespole
– utrzymanie porządku na stanowisku pracy
– dobra organizacja pracy

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę
– stawka 8,50 € brutto/h plus dodatek nocny
– jednorazową zaliczkę 100 €
– pakiet ubezpieczeń
– bezpłatny transport
– opiekę koordynatora
– zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: ogloszenia@issp.pl lub kontakt tel. 600 02 03 28

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 68357ad72270b618

ilość wszystkich wyświetleń: 991, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ISSP
  • Zarejestrowany od: 12 sierpnia 2016

Inne przedmioty dodane przez ISSP

Ostatnie przedmioty dodane przez ISSP »