8,96 euro brutto/h

Pakowanie elektroniki od zaraz dam pracę w Holandii bez języka Heijen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heijen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 16 marca 2017 01:51

Ogłoszenie pracy w Holandii dla zakładu produkcyjnego przy pakowaniu sprzętu elektronicznego. Możliwość zatrudnienia w Heijen dla osób bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz elektroniki
Stawka godzinowa: 8,96 euro brutto na godzinę
Miasto: Heijen, Holandia

Zakres zadań:

  • praca przy pakowaniu elektroniki w fabryce produkcyjnej

Oczekiwania:

  • chęć oraz możliwość podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane aplikacje od osób mogących przyjechać do pracy wysłanym samochodem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • raz na miesiąc wypłatę pensji przelewem na konto pracownika
  • rzetelne wyliczenia przepracowanych godzin
  • przewóz do Holandii
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • wsparcie rezydenta porozumiewającego się w języku polskim
  • miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze na czas zatrudnienia
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się, dopełnieniu formalności, np przy wyrabianiu numeru SOFI
  • możliwość pobrania zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • atrakcyjny pakiet startowy o wartości 120 zł, w którego skład wchodzi pościel, karta holenderska do telefonu oraz słownik

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 42558c7f06916c6f