1780/mc + zakwaterowanie

Pakowanie bakalii od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 października 2018 01:46

Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Pensja: 1780 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 4

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • prosta praca produkcyjna przy pakowaniu bakalii – owoców suszonych, kandyzowanych, orzechów, mieszanek oraz posypek do ciast
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn, dbanie o wysoką jakość oraz pakowanie gotowego produktu

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • zmotywowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw natury formalnej
  • możliwość kupowania tanich obiadów w kantynie pracowniczej
  • pomoc przy tłumaczeniach
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowacz bakalii, od października 2018, Stuttgart, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-bakalii-stuttgart/

ID ogłoszenia: 8295bbe624ce583f