1764 € + zakwaterowanie

Pakowanie czekoladek bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2018 00:43

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Niemczech jako pakowacz. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka w Düsseldorfie przy pakowaniu pralin czekoladowych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 1764 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • praca przy pakowaniu czekoladek przy linii produkcyjnej
  • zadania wykonywane będą zgodnie z zasadami BHP oraz regulaminem wewnętrznym dotyczącym noszenia odpowiedniej odzieży, czepków, rękawiczek itp.
  • inne zadania – kontrola jakości, zdejmowanie z taśmy sztuk wybrakowanych

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech i dyspozycyjność na pół roku
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • stosowanie się do zasad BHP w pracy z żywnością
  • otwartość, zaangażowanie, elastyczność

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie zorganizowane za darmo w pokojach 2-3 osobowych
  • opcja skorzystania z pokoju samodzielnego w cenie 125 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • początkowo zatrudnienie na pół roku a dla najlepszych możliwość przedłużenia
  • szkolenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV, zdjęcia i opisu własnej osoby na adres poniższy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „pakowanie czekoladek, Düsseldorf″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-czekoladek-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 4725a774e9aa8ef6

1 odpowiedź na “Pakowanie czekoladek bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz Düsseldorf”

  1. Kamisia93 na 16 lutego 2018 @ 13:49

    Jestem zainteresowana oferta pracy. Tel.727 937 969