9,50 euro brutto/h

Pakowanie czekoladek od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2016 03:48

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla 3 par na produkcji przy pakowaniu pralin. Ogłoszenie z Berlina dla osób bez znajomości języka na pół roku od zaraz. Pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek na produkcji

Liczba stanowisk wolnych: 6

Lokalizacja: Berlin

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • ręczne pakowanie pralinek na tacki
  • konfekcjonowanie i układanie czekoladek w odpowiednie miejsca na tackach
  • odkładanie wypełnionych tacek pralinkami na linię produkcyjną do zafoliowania
  • do zadań należeć będzie również kontrola jakości pralin i zdejmowanie z linii tych nie spełniających wymogów
  • wszelkie zadania wykonywane będą zgodnie z zasadami BHP pod nadzorem koordynatora

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zarobkowej pracy w Niemczech od zaraz
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku
  • solidność, pracowitość, wywiązywanie się z powierzonych prac
  • gotowość do przejścia tygodniowego, bezpłatnego szkolenia wraz z badaniami

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech dla par
  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro za 2 osobowy pokój dla par i jednoosobowy 200 euro

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV i LM na poniżej podany adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem na nagłówku: „Niemcy praca przy pakowaniu pralin, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-czekoladek-dla-par-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 65657a705104dadf

3 Odpowiedzi na “Pakowanie czekoladek od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla par Berlin”

  1. Michal1234 na 9 sierpnia 2016 @ 22:10

    Witam jestem Zainteresowany wraz z Dziewczyną CV już wysłane proszę o kontakt :) 535837257

  2. Witamy jesteśmy zainteresowani Praca wraz z kolega , Cv wysłane , w razie kontaktu pozostawiam numer 570255865

  3. Witam. Jestem wraz z dziewczyną zainteresowany tą pracą CV wysłalismy :D
    KONTAKT- 721169667 / 698427885