1650 euro brutto/mc + mieszkanie

Pakowanie galanterii skórzanej 2017 bez języka praca w Niemczech od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 00:58

Oferujemy pracę w Niemczech na stanowisku pakowacza galanterii skórzanej. Ogłoszenie 2017 od zaraz z Düsseldorfu przy pakowaniu dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba wakatów: 3
Miasto: Düsseldorf, Niemcy
Wynagrodzenie: 1650 euro brutto miesięcznie

Zakres obowiązków:

  • samodzielna praca przy kontroli jakości i pakowaniu artykułów skórzanych
  • oznaczanie wad produkcyjnych
  • wycieranie produktów i delikatne umieszczanie w specjalnych pudełkach lub materiałach

Oczekiwania:

  • duża dokładność, precyzja, ostrożność
  • zdolności manualne
  • dostępność od zaraz
  • dobry wzrok i spostrzegawczość
  • samodzielność
  • zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę niedaleko miejsca pracy
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przejścia na stałą umowę o pracę
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • atrakcyjne rabaty na akcesoria
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter2017@solution4u.com

W tytule zgłoszenia prosimy wpisać: pakowanie-galanterii skórzanej/06/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-jezyka-pakowanie-galanterii-skorzanej-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 52959490338930f1

3 komentarze na “Pakowanie galanterii skórzanej 2017 bez języka praca w Niemczech od zaraz Düsseldorf”

  1. Witam,
    jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy,
    proszę o kontakt mailowy
    Pozdrawiam

  2. Kasandraaa17 na 4 lipca 2017 @ 14:06

    Podejmę pracę od zaraz aktualnie znajduje się na terenie Niemiec. Proszę o pilny kontakt.

  3. anecia_73 na 12 lipca 2017 @ 17:13

    Podejmę pracę od 1sierpnia mieszkam w Dusseldorfie proszę o kontakt
    Mój numer telefonu
    +48730955922
    Pozdrawiam Aneta.