do uzgodnienia

Pakowanie keczupu od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 9 marca 2017 02:40

Oferta pracy w Holandii do podjęcia od zaraz dla Polaków przy pakowaniu keczupu. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka z zakładu produkcyjnego z Wijchen.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce zatrudnienia: Wijchen, Holandia
Stawka godzinowa: do ustalenia
Zarobki: do uzgodnienia
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik zajmować się będzie pakowaniem keczupu

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Holandii i pozostania na miejscu na 3 do 6 miesięcy
  • mile widziane doświadczenie poparte referencjami
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • preferujemy posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności

Zapewniamy:

  • pomoc w związku z przygotowywaniem transportu do Holandii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejazdy do pracy
  • pomoc w dopełnieniu spraw formalnych
  • ubezpieczenie
  • za pracę zmianową odpowiednie dodatki
  • możliwość pracy w długotrwałej perspektywie
  • dla chętnych odpłatne zamieszkanie na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres:

  • abroz@hobij.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-keczupu-od-zaraz-wijchen/

ID ogłoszenia: 11558bf60f0dd7d1

ilość wszystkich wyświetleń: 1477, dzisiaj: 1