do uzgodnienia

Pakowanie kosmetyków dam pracę w Holandii od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: przynajmniej pół roku
  • Opublikowany: 27 września 2015 20:40

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu kosmetyków dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na pół roku również przy zadaniach magazynowych.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Czas trwania umowy: minimum pół roku

Opis stanowiska pracy:

  • Głównymi zadaniami na tym stanowisku będzie pakowanie kosmetyków oraz innych artykułów.
  • Pracodawca może zlecić inne zadania jak np.: zbieranie zamówień, sortowanie, pakowanie i przygotowywanie do wysyłki.
  • Inne zadania na produkcji i magazynie nie wymagające szczególnych zdolności.

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu za granicę na minimum 6 miesięcy
  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • atutem będzie przedstawienie zaświadczenia o niekaralności oraz referencji od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy na okres 6 miesięcy
  • zatrudnienie bez doświadczenia i bez znajomości języka holenderskiego
  • przejrzysty system zatrudnienia

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy: mgoczal@hobij.pl

Możliwość połączenia się bezpośrednio z koordynatorem panią Magdaleną pod numerem: +48 77 415 3204

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 6135605e9da30658