168,40 brutto NOK/h

Pakowanie kosmetyków dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2016 02:49

Zatrudnimy 3 Polaków do pracy w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków w hurtowni. Zatrudnienie od zaraz w Oslo bez znajomości języka norweskiego. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: 168,40 brutto NOK/h

Zakres obowiązków:

  • Pracownik będzie rozpakowywał zestawy kosmetyków i przepakowywał, z naklejaniem nowych kodów. Do zadań należeć będzie komisjonowanie artykułów oraz montowanie stickerów antykradzieżowych.

Oczekiwania:

  • możliwość przyjazdy na rozmowę rekrutacyjną do Szczecina
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • zdolność do pracy w grupie
  • komunikatywność, bezkonfliktowość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • zatrudnienie tymczasowe na norweskiej umowie
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • pomoc w sprawach urzędowych na miejscu i przed wyjazdem
  • dla osób zainteresowanych możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania
  • z pierwszego wynagrodzenie zostanie pobrana kwota ok. 300 NOK za tłumaczenia

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem w nagłówku: „lagermedarbeider 09/2016″

ID ogłoszenia: 50656a2bcce3370c

1 odpowiedź na “Pakowanie kosmetyków dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka Oslo”

  1. Witam

    Witam jestem zainteresowany waszą ofertą. Mam 25 lat i mam doświadczenie w pracy na produkcji. Pracowałem na produkcji w Polsce i Anglii. Znam dobrze język Angielski. Proszę o kontakt na nr 601990977 bądź email gonzobek@gmail.com.

    Pozdrawiam