9,50 euro brutto/h

Pakowanie kosmetyków oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 10 marca 2016 01:05

Fabryka kosmetyków z Bremen zatrudni od zaraz pracowników do pakowania, również bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech przy linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Płaca: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres obowiązków:

  • zdejmowanie kosmetyków z taśmy produkcyjnej i układanie w kartonach
  • etykietowanie, odpowiednie oznaczanie
  • kontrola jakości

Wymagania:

  • bardzo dobre zdrowie, brak uczuleń czy różnego rodzaju alergii
  • mile widziane doświadczenie produkcyjne
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, przykładanie się do zadań
  • dynamiczne tempo pracy
  • dobre wzrok
  • szybkość reakcji

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • możliwość pomocy w poszukiwaniu zakwaterowania na miejscu
  • wynagrodzenie wypłacane raz w miesiące na konto pracownika
  • wsparcie konsultanta polskojęzycznego
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę początkowo podpisanej na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • dringende@europe.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: pakowaniekosmetyków03/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-bremen-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 32056dff940a3bc1

1 odpowiedź na “Pakowanie kosmetyków oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Bremen”

  1. MARCIN1480 na 11 marca 2016 @ 08:58

    witam jestem zainteresowany tą oferta mój kontakt 663308857 posiadam numer podatkowy niemiecki