13,50 € brutto/h

Pakowanie kosmetyków samochodowych bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ulm
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 września 2021 00:41

Fabryka z Ulm szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana jest przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie kosmetyków samochodowych;
  • dbanie o wysoką jakość produktów, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o ciągłość produkcji;
  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie oraz trening na maszynach.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • pełna samodzielność;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • rzetelność;
  • dostępność od zaraz;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • strój służbowy;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc;
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, należy kierować na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-ulm-przy-pakowaniu-kosmetykow-samochodowych/

ID ogłoszenia: 66613b263ae1a69