1800 € netto/mc

Pakowanie leków bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 września 2022 01:19

Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka dla pakowaczy. Aktualna od zaraz, tymczasowa praca w Niemczech przy pakowaniu leków. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1800 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • powtarzalna praca manualna wykonywana przy taśmie;
  • zadaniem będzie przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obsługiwanie urządzeń;
  • pakowanie leków oraz suplementów diety.

Wymagania:

  • punktualność;
  • pełna samodzielność;
  • sprawność manualna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie do pracy;
  • szybkie tempo pracy;
  • atutem będzie znajomość niemieckiego;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialność;
  • chęć pracy w środowisku monitorowanym.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Pakowanie leków, Niemcy praca 2022, Lipsk”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-lekow-w-lipsku-2022/

ID ogłoszenia: 59631aabda0db29