12,25 € brutto/h

Pakowanie lodów bez języka Niemcy praca tymczasowa dla par od zaraz w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca 2021 roku
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2021 05:01

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech dla par na linii produkcyjnej. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Drezna przy pakowaniu lodów bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym układaniem/pakowaniem lodów, które właśnie schodzą z taśmociągu, a następnie wkładał je do kartonów.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę do końca 2021 roku;
  • darmowe zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • szkolenie pracownicze;
  • strój służbowy;
  • pracę na 3 zmiany;
  • obecnie brak jest możliwości przedłużenia zatrudnienia, ale sytuacja może się zmienić nawet podczas trwania umowy i wtedy zostanie zmieniona na stałą.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. Należy również podać informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Drezno, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-fabryka-drezno/

ID ogłoszenia: 81961290b5c9ef4b