169 NOK/h brutto

Pakowanie łososia od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka Bergen 2018

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Opublikowany: 6 maja 2018 22:25

Możliwość zatrudnienia 2018 bez znajomości języka w przetwórni rybnej z Bergen na produkcji przy pakowaniu łososia. Oferta aktualnej pracy w Norwegii od zaraz także dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz łososia norweskiego

Termin zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Miasto: Bergen, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • pracownik którego zatrudnimy będzie zajmował się wspieraniem zadań produkcyjnych związanych z filetowaniem, krojeniem, ważeniem i pakowaniem łososia norweskiego
  • praca wykonywana jest w hali produkcyjnej w warunkach chłodniczych

Oczekiwania:

  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zręczność, zaangażowanie
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku

Zapewniamy:

  • odzież roboczą, gruntowe przeszkolenie i środki ochronne
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • możliwość zdobycia stałego zatrudnienia i rozwój

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres podany poniżej z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym:

  • biuro@workingservice.pl z dopiskiem w nagłówku: „pakowanie łososia Norwegia 2018

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lososia-w-przetworni-bergen/

ID ogłoszenia: 6665aeed5442f9fd