8,96 euro brutto/h

Pakowanie mrożonek oferta pracy w Holandii z językiem angielskim Barneveld

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Barneveld
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 26 stycznia 2017 04:36

Aktualnie poszukujemy pracowników do pakowania mrożonych produktów spożywczych. Praca w Holandii w mieście Barneveld dla osób z językiem angielskim ale bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz mrożonej żywności
Miejsce zatrudnienia: Barneveld, Holandia
Zarobki: 8,96 euro brutto na godzinę

Opis zadań:

  • wykonywanie prac przy linii produkcyjnej, polegających na pakowaniu artykułów spożywczych mrożonych, tak jak: warzyw, frytek, owoców, burgerów
  • obowiązkiem będzie również ważenie paczek i etykietowanie
  • pracownik zajmuje się przeprowadzaniem kontroli jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie dobrym
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • wysoka motywacja
  • rzetelność, sumienność, wydajność
  • możliwość pracy w temperaturze ok. 5 stopni Celsjusza

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • raz na miesiąc wypłacanie pensji na konto pracownicze
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • opcja pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zamieszkanie i wsparcie koordynatora
  • przejazdy wewnętrzne i pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • dodatkowy pakiet na start zawierający kartę do telefonu, pościel i słownik

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 6485888a81defafc

ilość wszystkich wyświetleń: 350, dzisiaj: 1