8,70

Pakowanie orzeszków praca w Holandii od zaraz Rotterdam (okolice)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 05:08

Firma z Rotterdamu poszukuje pakowaczy do podjęcia pracy w Holandii na produkcji w fabryce przy pakowaniu orzeszków. Ogłoszenie z podstawową znajomością języka angielskiego.

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland poszukuje do pracy w Holandii przy produkcji orzeszków.

Nr referencyjny: 9154

Miejsce pracy: okolice Rottedamu

Obowiązki:

Praca w fabryce przy produkcji orzeszków

Wymagania:

Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Znajomość języka angielskiego

Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

Wynagrodzenia 8,70 euro brutto/h

Zakwaterowanie

Ubezpieczenie zdrowotne

Transport do pracy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując : produkcja orzeszków

ID ogłoszenia: 414564657cf66c31

ilość wszystkich wyświetleń: 1261, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Pakowanie orzeszków praca w Holandii od zaraz Rotterdam (okolice)”

  1. 3 dziewczyny na 17 listopada 2015 @ 11:34

    3 dziewczyny chetne do pracy od zaraz posiadamy wlasny samochod niesety nie znamy jezyka obcego obecnie znajdujemy sie w den Haag