145 DKK/h brutto

Pakowanie owoców i warzyw bez znajomości języka praca w Danii od zaraz 2017 Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do końca czerwca 2017
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 03:53

Oferujemy pracę w Danii dla Polaków bez znajomości języka duńskiego przy pakowaniu i sortowaniu owoców, warzyw. Zatrudnienie 2017 w Odense do podjęcia od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz owoców i warzyw
Miasto: Odense, Dania
Zarobki: 145 DKK na godzinę pracy brutto
Termin: praca do podjęcia od zaraz
Czas trwania umowy: do końca czerwca 2017

Opis stanowiska pracy:

  • praca w centrum logistycznym przy pakowaniu i sortowaniu owoców i warzyw
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie towarów do wysłania dla sklepów detalicznych oraz wielkopowierzchniowych
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • szybkość we wdrażaniu się w zadania
  • dobra kondycja fizyczna
  • punktualność
  • dokładność, rzetelność

Zapewniamy:

  • pracę tymczasową do końca czerwca 2017
  • dla osób zainteresowanych możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania w cenie 2500 DKK miesięcznie od osoby
  • opiekę polskojęzycznego pracownika, zapewnioną na miejscu
  • wsparcie przy sprawach formalnych
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • uczciwe zarobki i dodatki do wynagrodzenia, np. premie za wydajność

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem powyższym zapraszamy do wysyłania CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

Wiadomość należy zatytułować: PAKOWANIE OWOCÓW I WARZYW, ODENSE

Prosimy o pilne wysyłanie aplikacji na poniżej podany adres mailowy. Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutteringsbureau – Sol Arbejde Tilbyde
Niels Ebbesens Gade 16A, 9000 Aalborg

E-mail: Arbejdetilbyde@sol.dk

ID ogłoszenia: 77158a9e2ad1d838

5 Odpowiedzi na “Pakowanie owoców i warzyw bez znajomości języka praca w Danii od zaraz 2017 Odense”

  1. leszczyna26 na 2 marca 2017 @ 20:01

    witam nazywam sie piotr jestem zainteresowany pracom

  2. Grzegorz76 na 4 marca 2017 @ 10:27

    Jestem zainteresowany Grzegorz

  3. grzegorz1985 na 18 września 2017 @ 19:01

    Witam jestesmy z dziewczyna(2 osoby) zainteresowani praca w danii asio.grzes@interia.pl 511-364-742 prosze o kontakt