12,50 € brutto/h

Pakowanie perfum bez znajomości języka oferta pracy w Holandii od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2021 01:05

Zatrudnienie tymczasowe dla pakowaczy w Amsterdamie bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu perfum z zakwaterowaniem darmowym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie rozpakowywanie oraz pakowanie perfum w nowe opakowania;
  • pracownik będzie zajmował się również foliowaniem, a także stickerowaniem;
  • praca odbywa się w szybkim tempie i oczekiwana jest wydajność.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na najbliższe trzy miesiące;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo niemieckiego;
  • zdolność do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + premie w zależności od wydajności;
  • zatrudnienie na czas określony – 3 miesiące;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie perfum Amsterdam 2021

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-amsterdamie-2021/

ID ogłoszenia: 77761114f854df4a