2200 € brutto/mc

Pakowanie przekąsek bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2021 01:30

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez znajomości języka na linii produkcyjnej z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2200 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • prosta i łatwa praca;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem solonych przekąsek – krakersy, chipsy, popcorn oraz paluszki;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, naklejanie etykiet oraz obsługiwanie różnych urządzeń.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • sumienność;
  • umiejętność dbania o porządek w miejscu pracy;
  • chęć rozwijania się;
  • możliwość przejścia badań w niemieckim sanepidzie w cenie 25 €.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na pełny etat;
  • ubezpieczenie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość wzięcia zaliczki po pierwszym tygodniu;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • środki ochrony osobistej;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € od osoby albo 400 € od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV ze zgodą na przekazywanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen2021@fastmail.de z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 09/21 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-przekasek-berlin-2021/

ID ogłoszenia: 2106123c360e81a6