163,80 NOK brutto/h

Pakowanie przekąsek od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 lipca 2017 01:14

Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla fabryki z Bergen przy pakowaniu słodkich przekąsek. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka jako pakowacz na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pakowacz
Rozpoczęcie: od zaraz
Wynagrodzenie: 163,80 NOK brutto na godzinę
Liczba wakatów: 3
Miasto: Bergen, Norwegia

Zadania:

  • nieskomplikowana praca produkcyjna, polegająca na zdejmowaniu artykułów z linii produkcyjnej a następnie umieszczaniu ich w pudełkach kartonowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za paletowanie towaru

Wymagania:

  • gotowość do pilnego zatrudnienia w Norwegii
  • dobre zdrowie i brak nałogów
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane aplikacje od osób z doświadczeniem
  • pracowitość, szybkość, zwinność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy za pośrednictwem agencji pośrednictwa pracy a później przejście na stałą umowę o pracę bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • brak opłat dodatkowych za udział w procesie rekrutacyjnym
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • w cenie 3000 NOK miesięcznie zorganizowane jest na miejscu zamieszkanie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, wraz z aktualnym CV na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w nagłówku: pp/08/17

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-bergen/

ID ogłoszenia: 280597d995b5d361

2 Odpowiedzi na “Pakowanie przekąsek od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka Bergen”

  1. Gizela2017 na 9 sierpnia 2017 @ 20:14

    Witamy-jesteśmy rodzinnie zainteresowani tą ofertą pracy (3-osoby),interesuje nas długoterminowa praca w stabilnej firmie.Kontakt na w/w e-mail lub michal68gdz@intria.pl lub nr tel-+48 731 692 935

  2. dzień dobry jestem zainteresowany razem z kuzynem tą ofertą pracy proszę o odpowiedź podaje email ireneuszwielgosz@gmail.com pozdrawiam