9,40 euro brutto/h

Pakowanie przekąsek praca w Niemczech bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 października 2015 01:55

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na produkcji przy pakowaniu przekąsek. Ogłoszenie ze Stuttgartu dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Wynagrodzenie: 9,40 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zadania manualne przy taśmie produkcyjnej związane z pakowaniem przekąsek – chipsów, paluszków, orzeszków
  • po odpowiednim szkoleniu obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości produktów

Wymagania:

  • przykładność, solidność, odpowiedzialność
  • możliwość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziana aplikacja od osób z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie posiadanie aktualnych badań do pracy z żywnością
  • szybkie tempo pracy

Oferujemy:

  • zapewnione płatne zamieszkanie w Stuttgarcie
  • wsparcie na miejscu w kwestiach formalnych
  • pierwszą umowę na 3 miesiące
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • wysokie zarobki i terminowe ich wypacanie
  • zapewnione szkolenia pracownicze

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie wiadomości z CV za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • ganztagsberuf@eclipso.de z dopiskiem: odzaraz/10/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-zakasek-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 2035616fa10d0108

7 Odpowiedzi na “Pakowanie przekąsek praca w Niemczech bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Witam jestem zainteresowana pracą to moj numer 607206873.Mam 21 lat. Pracowałam wcześniej na produkcji

  2. Razem z kuzynka jestesmy zainteresowane praca mam wieloletnie doswiadczenie jako operator maszyn oraz pracownik przy tasmie kuzynka pracowala jako pakowacz ciastek w holandii posiadamy ksiazeczki sanepidu jestesmy sumienne i chetne do pracy tel 668 972 553 lub 516 447 449

  3. Jestem zainteresowany tą pracą z kolegą
    Proszę o kontakt 880095925

  4. Witam jesteśmy para zainteresowani oferta współpracy ,proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny +48 739439623.Pozdrawiamy Irena -Jacek

  5. Witam, jestem zainteresowany praca. Proszę o kontakt naukowy lub telefoniczne 796686050
    Pozdrawiam Sylwek

  6. Witam jestem zainteresowany pracą to mój numer telefonu 537-285-384 Mam 20 lat .posiadam Aktualną Książeczkę Sanepidowską

  7. Witam jestem w niemczech ptacowalemna produkcji 10lat moj nr polski 0048609467266.pozdrawiam