8,70

Pakowanie ryb oferta pracy w Holandii, Zeewolde z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zeewolde
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 05:37

Agencja pracy za granicą dla firmy z Zeewolde poszukuje pakowaczy z językiem angielskim, gotowych do podjęcie pracy w Holandii przy pakowaniu ryb na linii produkcyjnej.

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland poszukuje osób do pracy w Holandii przy rybach

Miejsce pracy: Holandia, okolice Zeewolde

Nr referencyjny: 9154

Obowiązki:

Pakowanie ryb

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie

Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Wynagrodzenie 8,70 euro brutto/h

Zakwaterowanie

Transport do pracy

Ubezpieczenie zdrowotne

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres email rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: praca przy rybach

ID ogłoszenia: 6085640986760426

ilość wszystkich wyświetleń: 924, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Pakowanie ryb oferta pracy w Holandii, Zeewolde z językiem angielskim”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą . Mogę podjąć sie na dłuższy etat
    Mam doświadczenie w Pakowaniu .
    Jestem dobrze zorganizowany
    Proszę o odpowiedz na Email
    lala333151997@wp.pl
    bądz na numer telefonu 669959047 / 514991477
    Wołowski Karol