do uzgodnienia

Pakowanie sera praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka Almere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2016 00:51

Przetwórnia spożywcza z Almere oferuje zatrudnienie dla Polaków przy pakowaniu sera. Holandia praca do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz

Wakaty: 10

Miejsce zatrudnienia: Almere, Holandia

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • podstawowe zadania w fabryce na produkcji sera
  • przeważnie obowiązkiem będzie przenoszenia sera na taśmę produkcyjną
  • inne zadania to pakowanie, ważenie i kontrola ciężkości

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenie we wcześniejszej pracy na produkcji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • elastyczność godzinowa
  • umiejętność wykonywania różnych zadań
  • wysoka odpowiedzialność i świetne zorganizowanie

Zapewniamy:

  • uczciwe zatrudnienie i konkurencyjne zarobki
  • program motywacyjny
  • rozliczenia pensji raz na tydzień
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora i zorganizowanie zamieszkania
  • ubezpieczenie
  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych
  • jarografy
  • osobom po niżej 23 lat zapewniamy tańsze zamieszkanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 23957bcfa31c9a5a