10,92 € brutto/h +dodatki

Pakowanie słodyczy bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz – różne lokalizacje

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia (Cały kraj)
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Nie podano
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2021 04:54

Od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Holandii dla pakowaczy również bez znajomości języka obcego. Zatrudnienie przy pakowaniu słodyczy w różnych lokalizacjach na terenie kraju.

Przyjemna praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy i produktów spożywczych znanych producentów! NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO!
Miejsce pracy: Holandia (Cały kraj)
Opis stanowiska: Jedna z największych firm zajmujących się pakowaniem słodyczy poszukuje do swojego zespołu pracowników produkcji.
Do obowiązków należą głównie: składanie pudełek/ opakowań, etykietowanie, pakowanie słodyczy przy linii produkcyjnej, ważenie oraz ogólne przygotowanie do wysyłki. Na magazynie panuje normalna temperatura, a komunikacja jest w języku polskim. System pracy jest 2-zmianowy w tygodniu jak i w weekendy. Praca zacznie się szkoleniem, a do dyspozycji na firmie będą polscy koordynatorzy.
Oferujemy:
– Atrakcyjna stawka godzinowa 10,92 euro brutto/h +dodatki zmianowe/weekendowe
– Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
– Cotygodniowa wypłata, zawsze na czas!
– Stała praca na długi okres czasu
– Możliwość urlopów
– Doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
– Pracę dostępną praktycznie od zaraz!
– Pewne zatrudnienie przy minimum formalności
– Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
– Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
– Telefoniczną pomoc 24/7 – Operations Service Center
– Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
Wymagania
– Motywacja do pracy
– Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy
– Dyspozycyjność do pracy na okres min. pół roku (z możliwością wzięcia płatnego urlopu)
Interesujące? Zgłoś się już teraz . Wyślij CV na adres: pracuj@ottopraca.eu lub zadzwoń na numer 718898370

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce,

KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365.

Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 174612621197abc1

ilość wszystkich wyświetleń: 322, dzisiaj: 1