do uzgodnienia

Pakowanie słodyczy 2017 dam pracę w Holandii bez znajomości języka Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 10 lipca 2017 01:30

Propozycja podjęcia tymczasowej pracy w Holandii przy pakowaniu słodyczy na magazynie w Veghel. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego, pracodawca wymaga jednak znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy
Miejsce zatrudnienia: Veghel, Holandia
Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie, polegająca na przepakowaniu artykułów spożywczych
  • pracownik będzie przepakowywał batony z małych kartoników do dużych opakowań

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie gotowość do podjęcia stałej pracy w Holandii
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • raz w miesiącu przelew pensji na konto
  • zamieszkanie
  • wgląd w rozliczenie odnoście godzin pracy i kosztów
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • ubezpieczenie
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • na start pakiet o wartości 120 zł, który zawiera poszewkę, kartę do telefonu i słownik

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt pod adresem: katowice@covebo.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowanie-slodyczy-pracownik-magazynowy-3767947.html

ID ogłoszenia: 8125961689d2d854

1 odpowiedź na “Pakowanie słodyczy 2017 dam pracę w Holandii bez znajomości języka Veghel”

  1. madzia167890 na 20 lipca 2017 @ 20:11

    Razem z narzeczonym jesteśmy zainteresowani. Proszę o kontakt madzia167890@interia.pl