8,50 GBP/h brutto

Pakowanie słodyczy od zaraz dam pracę w Anglii bez języka Coventry 2017

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Coventry
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 lutego 2017 01:21

Oferujemy zatrudnienie w Coventry przy pakowaniu słodyczy na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Anglii 2017 do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy
Start: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Coventry, Anglia
Stawka godzinowa: 8,50 GBP na godzinę brutto

Obowiązki:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne
  • inne zadania zlecane przez kierownika prac

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego nie jest konieczna do podjęcia tej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność
  • możliwość zorganizowania sobie we własnym zakresie zamieszkania i przejazdów
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • bardzo dobre zarobki
  • terminowość w wypłacaniu pensji – raz na tydzień
  • legalną pracę w Anglii
  • przyjazne warunki, pracę zespołową

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk

W tytule wiadomości prosimy wpisać: słodycze Coventry 02/2017

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-od-zaraz-pakowanie-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-coventry-2017/

ID ogłoszenia: 3858a3adc3480f6

3 Odpowiedzi na “Pakowanie słodyczy od zaraz dam pracę w Anglii bez języka Coventry 2017”

  1. Witam jestem zainteresowana. Oto mi nr tel 07934862731

  2. Witam,
    Jestem zainteresowana ( razem z mężem ) Państwa ofertą. Proszę o informację jakie dokumenty mam przedstawić.
    Z poważaniem Joanna Derucka

  3. witam -jestem zainteresowana pracą w Coventry od zaraz .tel +48 608580733..Kasia