do ustalenia

Pakowanie świec na produkcji praca w Holandii bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2015 22:17

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu świec zapachowych. Zatrudnienie w Tilburgu dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz świec

Miejsce zatrudnienia: Tilburg

Zarobki: do ustalenia

Numer referencyjny: JD/PART/07/2015

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za pakowanie świec zapachowych na linii produkcyjnej.
  • Inne zadania np. kontrola jakości, zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki oraz zajęcia magazynowe mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • zdolność do pracy zespołowej
  • wysoka motywacja
  • sumienność, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • samodzielność

Oferta:

  • wynagrodzenie zgodne z holenderskimi taryfami
  • zapewnione przejazdy do pracy
  • ubezpieczenie
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu na czas trwania umowy
  • holenderska umowa o pracę

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości na jeden z adresów poniższych. Koniecznie prosimy wybrać miasto do którego Państwu najbliżej.

[ogłoszenie nieaktualne]

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-swiec-tilburg/

ID ogłoszenia: 45555cde89a63dc1

ilość wszystkich wyświetleń: 1197, dzisiaj: 1