166,80 NOK brutto/h

Pakowanie wędlin od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2016 01:07

Poszukujemy pracowników na produkcję przy pakowaniu wędlin na linii w masarni ze Sarpsborg. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Miejsce: Sarpsborg, Norwegia

Stawka godzinowa: 166,80 NOK brutto

Obowiązki:

  • monotonna praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na pakowaniu wędliny krojonej
  • praca wykonywana będzie na hali masarni w obniżonej temperaturze – ok 4 stopni Celsjusza

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • preferowane osoby ze znajomością zasad ISO 22000 oraz/lub HACCP
  • wysokie zmotywowanie
  • samodyscyplina
  • możliwość podjęcia pracy na okres przynajmniej 6 miesięcy
  • brak nałogów
  • przykładanie się do obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające
  • umowę próbną za pośrednictwem agencji, kolejna będzie podpisana bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • zorganizowane zamieszkanie oddalone ok. 12 km od miejsca pracy w cenie 4000 NOK miesięcznie lub 6000 NOK w przypadku par
  • wsparcie w kwestiach urzędowych na miejscu
  • opieka polskiego rezydenta

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę:
http://bit.do/rekrutacja-2016 z oznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2016″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedliny-praca-norwegia-od-zaraz-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 34756b48ff79d06a

6 Odpowiedzi na “Pakowanie wędlin od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka Sarpsborg”

  1. konrad wilk na 8 lutego 2016 @ 20:34

    Witam! mam bardzo bobre zdolności manualne i bardzo szybko sie ucze jastem chetny do pracy! tel; 0048 605288824 (jestem gotowy do wyjazdu)

  2. Witam

    Poszukuję pracy. Jestem dyspozycyjna. Jestem zainteresowana w/w ofertą pracy. Proszę o kontakt na nr. telefonu:782291580

  3. Jestem zainteresowany wasza oferta pracy i gotowy do wyjazdu tel 669590337 oraz email agusia36adrian28@interia.pl

  4. Witam,Jestem zainteresowany ofertą pracy,angielski w stopniu komunikatywnym,pracowałem już na lini produkcyjnej proszę o kontakt na mail:matt.irl@wp.pl Pozdrawiam.

  5. Witam. Jestem chętny na podjęcie pracy w Waszej firmie! Do tej pory pracuję w firmie Hilton foods Ltd. czyli w tej samej branży co Wasza firma. Pracuję na stanowisku operatora linii produkcyjnej, w wypadku postoju lub awarii linii pomagam pakowaczom, tak więc praca na oferowanym przez was stanowisku nie jest mi obca. Kontakt ze mną możliwy na nr tel. 668 914 602

  6. pawel1129 na 25 lutego 2016 @ 18:05

    witam jestem gotów do pracy mieszkam w oslo obecnie mam ID norweskie mam referencje od norweskiego pracodawcy mam 37lat moj nr tel 91267842