166-175 NOK brutto/h

Pakowanie wędliny od zaraz praca Norwegia bez języka dla par Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 04:51

Ogłoszenie pracy w Norwegii skierowane do 2 par przy pakowaniu wędliny krojonej. Oferta bez znajomości języka norweskiego do podjęcia od zaraz w Sarpsborg. Na miejscu zapewnione jest odpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Pakowacz wędliny krojonej
Lokalizacja: Sarpsborg, Norwegia
Wynagrodzenie: ok. 166 do 175 NOK brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca przy pakowaniu wędlin krojonych zgodnie z wagą
  • pracownik samodzielnie układa na tacki wędlinę, waży i odkłada na taśmę produkcyjną
  • obowiązkiem będzie również kontrola jakości

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane zgłoszenia od osób ze znajomością zasad HACCP lub ISO 22000
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • brak uzależnień
  • dostępność na pół roku
  • zmotywowanie do osiągania wysokich wyników
  • zaangażowanie
  • efektywność

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc w dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę początkowo za pośrednictwem agencji pracy z możliwością przedłużenia bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie od 4000 NOK miesięcznie – dla par cena wynosi 6000 NOK łącznie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o aplikowanie poprzez poniższą stronę:
http://bit.do/rekrutacja2017 z zaznaczeniem opcji: “Pakowanie wędlin Sarpsborg 2017”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-przy-pakowaniu-wedliny-krojonej-dla-par-bez-jezyka-sarpsborg-2017/

ID ogłoszenia: 4555884d8242118d

3 komentarze na “Pakowanie wędliny od zaraz praca Norwegia bez języka dla par Sarpsborg”

  1. EwelinaLuk na 23 stycznia 2017 @ 13:53

    Witam, jestem zainteresowana, proszę o odpowiedz na nr 507715783

  2. Korzonkowa na 26 stycznia 2017 @ 08:54

    Jestem zainteresowana. Pracowałam w dużym zakładzie mięsnym w Niemczech przy pakowaniu mięsa i ważenia. Nr.tel.785582840

  3. Weronika111 na 29 stycznia 2017 @ 20:59

    Witam, jestem zainteresowana oferta. Moj nr tel. 663526123